Ubezpieczenie na rok szkolny 2022-2023

Oferta Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej - zaufanego partnera oświaty od ponad 20 lat

Ochrona 24/7 zarówno w placówce, jak i poza nią. Ochrona obowiązuje, również w wakacje i na całym świecie.

Masz kilkoro dzieci? Z NAU kupujesz ubezpieczenie dla wszystkich w jednym koszyku!

Otrzymujesz 10% zniżki korzystając z linku lub kodu QR.  (kod zniżki NAU56)

Link do strony sklepu : https://ubezpieczenia.nau.pl/?token=NAU56

Można również skorzystać z kodu QR  na urządzeniach mobilnych np. telefon, tablet.

Zakończenie wakacji

Zakończyliśmy przygodę wakacyjną w Przedszkolu Nr 4 "Jarzębinka", wszystkim dzieciom dziękujemy za wspólną zabawę. Życzymy dalszych, udanych, słonecznych, bezpiecznych wakacji. Krótka fotorelacja z dni w Optymistycznej Jarzębince! 🙂

Wizyta przedszkolaków w straży pożarnej

06 maja 2022r. dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do remizy strażackiej Powiatowej Straży Pożarnej w Słupcy. Celem wycieczki było złożenie życzeń strażakom z okazji niedawno obchodzonego ich święta, zapoznanie z pracą strażaków, uświadomienie dzieciom przyczyn powstawania pożarów i przekazanie wiedzy jak postępować w obliczu niebezpieczeństwa. W trakcie spotkania panowie strażacy zaprezentowali przedszkolakom sprzęt pożarniczy, samochody strażackie oraz zorganizowali zawody w przeciąganiu węża. Dużą atrakcją była możliwość usłyszenia sygnałów, których używają strażacy podczas gaszenia pożarów oraz polewanie wodą z węża strażackiego. Wycieczka wzbudziła ogromne zainteresowanie przedszkolaków, wielu z nich wyraziło chęć wykonywania zawodu strażaka w przyszłości.

„Święta majowe w Jarzębince”

Pielęgnując tradycje narodowe 29 kwietnia 2022 r. w naszym przedszkolu odbył się uroczysty poranek z okazji zbliżających się świąt majowych. Wszystkie dzieci ubrane w galowe stroje uroczyście świętowały wyjątkowe dni dla nas – Polaków. Głównym celem uroczystości było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Dzieci z grupy VI „Jeżyki’ przygotowały część artystyczną, która przybliżyła wszystkim wydarzenia Polski. Podczas występów przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki patriotyczne, a także zaprezentowały układ tanecznymi z flagami. Na zakończenie wszyscy odśpiewaliśmy hymn państwowy na dziedzińcu przedszkola wciągając flagę na maszt. Korzystając z pięknej, wiosennej pogody wszystkie dzieci przemaszerowały z flagami ulicami naszego miasta, biorąc udział w happeningu z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja organizowanym przez SP 1 na Placu Wolności. Uroczystość ta z pewnością zapadnie wszystkim głęboko w pamięci. Dzień, który przeżyliśmy dumnie i z uśmiechem na twarzy, na pewno przyczyni się do kształtowania wartości i patriotycznych postaw naszych „Małych Polaków”.