Warsztaty florystyczne u Jeżyków.

W ramach realizacji Programu doradztwa zawodowego "Kim chciałbym zostać?" przedszkolaków odwiedziła kwiaciarka pani Agnieszka Łyskawka z kwiaciarni "Twórczy misz - masz". W sali zapachniało świętami!!!. Dzieci samodzielnie komponowały stroiki bożonarodzeniowe: mocowały gałązki jodły, dekorowały gwiazdami betlejemskimi, szyszkami, bombkami, laskami cynamonu, suszonymi pomarańczami, organzą....Przepiękne stroiki były ozdobą stołu na spotkaniu opłatkowym z rodzicami. Zawód kwiaciarki bardzo się spodobał, zwłaszcza dziewczynkom!!! Dyrekcja, panie oraz dzieci serdecznie dziękują Pani Agnieszce za ciekawą lekcje florystyki.

Jeżyki na wycieczce

"Jeżyki" na rodzinnej wycieczce autokarowej w Gnieźnie. Dzieci oraz rodzice zwiedzili Fabrykę bombek i ozdób choinkowych " Kadpol". Następnie obejrzały piekne przedstawienie w Teatrze im. A. Fredry pt: "Królowa Śniegu". Wspólnie zjadły posiłek w restauracji MC Donalds. Był to radosny dzień

Przedszkolaki z grupy "Jeżyki" pamiętają o słupecki bohaterach!!!

Dzieci włączyły sie do akcji MEN " Szkoła pamieta".Podczas wycieczki odwiedziły pomniki: kś. F. Szczygłowskiego przy kompleksie szkół, Powstańców Warszawskich na skwerze oraz żołnierzy poległych w czasie II wojny światowej na slupeckim rynku. Z przejęciem zapaliły znicze i wysłuchały krótkiej lekcji historii.