Dzień pizzy w Nicollo

08.02.2019 przedszkolaki z grupy " Muchomorki", " Jeżyki" i " Pszczółki " odbyły wycieczkę do Pizzerii " Nicollo". Dzieci wzięły udział w zajęciach kulinarnych, podczas których samodzielnie przygotowywały pizzę: formowały ciasto, układały dodatki oraz przyprawy. Następnie sympatyczne panie kucharki zaprosiły do konsumpcji wszystkich wypieków. Na zakończenie przedszkolaki złożyły paniom życzenia, wręczyły upominki dziękując za wspaniałe wrażenia. To był niepowtarzalny dzień!!!

Serdecznie dziękujemy właścicielom i pracownikom pizzerii Nicollo za poświęcony czas i miły poczęstunek.

Świąteczny sukces Muchorków

Dzieci z grupy "Muchomorki" zakwalifikowały się do II etapu Przeglądu Grup Jasełkowych i Kolędniczych "Anioły 2019" w Kazimierzu Biskupim. W dniu 09.01.2019r. zaprezentowały się w przedstawieniu pt. "Dary Jezusa" za które zdobyły II miejsce. Był to duży sukces małych aktorów.

XII Przegląd Grup Jasełkowych i Kolędniczych ,,Anioły Kosmy”

9 grudnia 2018r. 6-latki z grupy ,,Muchomorki” wzięły udział w XII Przeglądzie Grup Jasełkowych i Kolędniczych ,,Anioły Kosmy”. Przedszkolaki wystąpiły na scenie Kina Sokolnia w przedstawieniu pt: ,,Dary Jezusa”. Głównym przesłaniem występu było rozdawanie ludziom przez małą gwiazdkę pięciu darów od Jezusa: dar mowy, widzenia, miłości, zdrowia i zgody. Dzieci przygotowały się pod okiem p. Anny Czerniak oraz swoich pań: Marii Król, Kingi Juszczak. Swym występem podbiły serce jurorów, rodziców oraz publiczności.

Szukamy jesieni

Muchomorki na wycieczce szukają Złotej Polskiej Jesieni. Przedszkolaki odwiedziły stawek, zbierały daty jesieni w parku i przespacerowały się piękną promenadą. Aktywnie ćwiczyły na urządzeniach znajdujących się na siłowni w Ogródku Jordanowskim. To był wspaniały i pełen wrażeń dzień.