^Powrót do góry
Get Adobe Flash player

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA U „WIEWIÓREK”

30 listopada w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Z tej okazji maluchy, z grupy I „ Wiewiórki”, przygotowały program artystyczny . Był to wyjątkowy dzień dla trzylatków, które po raz pierwszy wystąpiły w nowej roli przedszkolaka - aktora, który tańczy, śpiewa, recytuje. Dzieci prezentowały swoją część artystyczną przed licznie zgromadzoną publicznością, wśród której nie zabrakło rodziców oraz rodzeństwa trzylatków. Odświętny strój, a także wystrój sali podkreśliły doniosłość wydarzenia.

W dalszej część dzieci złożyły uroczyste ślubowanie.

Wobec rodziców maluszki głośno powtarzały za panią dyrektor słowa przysięgi:

My maluchy przyrzekamy:

Co dzień rano buzię mieć zawsze roześmianą!


Nie płakać, nie szlochać i panie mocno kochać!

Zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować!

Choć jesteśmy jeszcze mali, zgodnie się bawić w sali!

Piżamę samemu zakładać i na spaniu nie gadać!

 

Całości dopełniła dyrektor przedszkola p. Iwona Buśkiewicz , która "zaczarowanym" ołówkiem pasowała każdego malucha, gratulując mu i wręczając pamiątkowy dyplom oraz podarunki.Mali artyści spisali się na medal. Rodzice maluchów byli bardzo wzruszeni  i oklaskiwali je gromkimi oklaskami. Na koniec uroczystości na wszystkich czekała miła niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku zorganizowanego przez Rodziców z grupy „Wiewiórki”.

Więcej zdjęć

Copyright © 2015. Przedszkole Jarzębinka Rights Reserved.