^Powrót do góry
Get Adobe Flash player

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 11 lutego w sali nr 1  „ Wiewiórek” każdemu zrobiło  się cieplej na sercu, ponieważ odbyło się święto naszych kochanych Babć i Dziadków.  Był to wspaniały dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Panie z grupy I przywitały wszystkich gości ciepłymi słowami, którzy na tę uroczystość zostali  zaproszeni  przez dzieci. Wychowawczyni złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom  i dziadkom. W swojej pięknie udekorowanej sali dzieci wraz z paniami przygotowały program artystyczny . Następnie maluchy wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek, po którym odbyły się konkursy dla dziadków oraz ich pociech oraz wspólne tańce. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

Więcej zdjęć

Copyright © 2015. Przedszkole Jarzębinka Rights Reserved.